Tanışalım

Vista Tasarım


Vista Tasarım herhangi bir sanatsal akıma bağlı kalmadan ; hayatın değişkenlerine göre şekillenir, dönüşür, evrilir.


Vista Tasarım’ı alışagelmiş tasarım ofislerinden farklı kılan en büyük etken ; mimarlığı bir meslekten ziyade sanatın en önemli dallarından biri olarak görmesidir. Burdan yola çıkarak arzumuz iyi birer mimar olmaktan ziyade fikirleri, duyguları ve estetik kaygısını ön planda tutan iyi birer sanatçı olmaktır. İlkelerimizin başında klasik mimariyi unutmadan, çağdaş mimariyi ıskalamadan ikisini harmanlayan sanat yapıları ortaya koymak gelir.

Mustafa ACAR

Mimar

Doğuş Üni. Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. İstanbul’da Paradise Mimarlık da 1 yıl kentsel dönüşüm projelerinde çalıştıktan sonra Vista Tasarımı kurucu ortak olarak kurarak halen çalışmalarına devam etmektedir.

Berna GERGERLİ

Mimar

Maltepe Üni.  Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. İstanbul Kadıköy’de Şerifoğlu Mimarlık  Ofisinde 2 yıl kentsel dönüşüm projelerinde çalıştıktan sonra Floransa ‘da Florence Institute of Design International ‘da  iç mimarlık üzerine master eğitimi almıştır.2015 yılında Şanlıurfa’da kendi adını taşıyan firmasını kurmuştur  1 yıl bu şekilde hizmet verdikten sonra Vista Tasarımı kurucu ortak olarak kurup halen çalışmalarına devam etmektedir.

Vista Tasarım Logo

Vista Tasarım'ı alışılagelmiş tasarım ofislerinden farklı kılan en büyük etken ; mimarlığı bir meslekten ziyade sanatın en önemli dallarından biri olarak görmesidir. Burdan yola çıkarak arzumuz iyi birer mimar olmaktan ziyade fikirleri , duyguları ve estetik kaygısını ön planda tutan iyi birer sanatçı olmaktır. İlkelerimizin başında klasik mimariyi unutmadan , çağdaş mimariyi ıskalamadan ikisini harmanlayan sanat yapıları ortaya koymak gelir.

Bize Ulaşın

Kadri Erdogan Cad. 3B , Maliye karşısı , Boss Plaza , Şanlıurfa Telefon:(111) 111 1111 Fax:(111) 111 1111 Email:info@vistatasarim.com Web:www.vistatasarim.com
© Tüm Hakları Vista Tasarım tarafından saklıdır.