Neler Yapıyoruz

  • Home
  • /
  • Neler Yapıyoruz

Ofis Tasarımları

Biz yaptığımız her ofis çalışmasında, kendi ofisimize gösterdiğimiz özeni gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki bazen evinizden bile çok zaman geçirdiğiniz ofisiniz size layık olmalı. Bu yüzden ofis tasarımları çalışmalarımızı büyük titizlikle tam istediğiniz gibi hazırlıyor, kendi fikirlerimizle harmanlıyoruz.

Villa Tasarımları

Villa tasarımı çalışmalarında yapılamaz denileni yapıyor ve müşterilerimizi düşledikleri villaya kavuşturuyoruz. Müşterilerimizle yaptığımız ön görüşmelere gösterdiğimiz hassasiyet ve gerek mimari gerekse iç mimari alandaki keskinliğimizle müşterilerimizin diledikleri tasarımı kendi tecrübemiz ve fikirlerimizle bir araya getiriyor ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz.

Restaurant-Cafe Tasarımları

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur

Konut Tasarımları

Biz konuta dört duvar ve beton olarak bakmıyoruz. Bu yüzden de tasarımlarımızı müşterilerimizin her gün evim, güzel evim diyerek girdikleri yuvalarını kendilerine yakışan şekilde tasarlıyor, evlerini gurur kaynakları haline getiriyoruz. Çünkü siz en iyisine layıksınız.

Vista Tasarım Logo

Vista Tasarım'ı alışılagelmiş tasarım ofislerinden farklı kılan en büyük etken ; mimarlığı bir meslekten ziyade sanatın en önemli dallarından biri olarak görmesidir. Burdan yola çıkarak arzumuz iyi birer mimar olmaktan ziyade fikirleri , duyguları ve estetik kaygısını ön planda tutan iyi birer sanatçı olmaktır. İlkelerimizin başında klasik mimariyi unutmadan , çağdaş mimariyi ıskalamadan ikisini harmanlayan sanat yapıları ortaya koymak gelir.

Bize Ulaşın

Kadri Erdogan Cad. 3B , Maliye karşısı , Boss Plaza , Şanlıurfa Telefon:(111) 111 1111 Fax:(111) 111 1111 Email:info@vistatasarim.com Web:www.vistatasarim.com
© Tüm Hakları Vista Tasarım tarafından saklıdır.